Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Uniwersyteckie Centrum Doskonałości „Dynamika, analiza matematyczna i sztuczna inteligencja”

Kontaktul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
e-mail: damsi@umk.pl

Lista Pracowników

Budynki:

WFAiIS – Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, ul. Grudziądzka 5, 87-100 Toruń

WMiI – Wydział Matematyki i Informatyki, ul. Chopina 12/18, 87-100 Toruń

ICNT – Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii, ul. Wileńska 4, 87-100 Toruń


Telefon: +48 56 611 PLUS NUMER Z TABELI, np. +48 56 611 3447.


Zespół „Dynamika i teoria ergodyczna”:

Kierownik zespołu: prof. dr hab. Krzysztof Frączek

Pracownik Budynek Pokój (telefon) e-mail
dr Przemysław Berk WMiI B224 (2935) zimowy@mat.umk.pl
dr Bartosz Bieganowski WMiI E203 (3421) bartoszb@mat.umk.pl
dr Cordeiro Welington visiting position
mgr Aurelia Dymek WMiI B204 (2922) aurbart@mat.umk.pl
prof. dr hab. Krzysztof Frączek WMiI B219 (2930) fraczek@mat.umk.pl
dr Anna Gołębiewska WMiI B207 (2925) aniar@mat.umk.pl
mgr Martyna Górska WMiI
prof. dr hab. Oleksandr Gomilko WMiI B218 (2929) gomilko@mat.umk.pl
prof. dr hab. Stanisław Kasjan WMiI D110 (3414) skasjan@mat.umk.pl
dr Minsung Kim post doc
dr hab. Tomasz Klimsiak WMiI B320 (2951) tomas@mat.umk.pl
dr hab. Joanna Kułaga-Przymus WMiI B223 (2934) joasiak@mat.umk.pl
prof. dr hab. Mariusz Lemańczyk WMiI B221 (2932) mlem@mat.umk.pl
dr Daniel Sell post doc
dr Sebastian Zuniga Alterman post doc

Zespół „Informatyka – języki formalne i współbieżność”:

Kierownik zespołu: dr Łukasz Mikulski

Pracownik Budynek Pokój (telefon) e-mail
dr Kamila Barylska WMiI F403 (3461) khama@mat.umk.pl
dr Anna Gogolińska WMiI D308 (3447) leii@mat.umk.pl
dr Łukasz Mikulski WMiI D307 (3446) lukasz.mikulski@mat.umk.pl
mgr Mariusz Kaniecki WMiI D109 (3413) kanies@mat.umk.pl
dr hab. Andrzej Mróz WMiI B119 (2908) amroz@mat.umk.pl
dr Marek Nowicki WMiI E307 (3440) faramir@mat.umk.pl
dr Marcin Piątkowski WMiI E309 (3442) martinp@mat.umk.pl
dr Piotr Przymus WMiI F405 (3463) eror@mat.umk.pl

Zespół „Stany splatane i dynamika otwartych systemów kwantowych”:

Kierownik zespołu: prof. dr hab. Dariusz Chruściński

Pracownik Budynek Pokój (telefon) e-mail
dr Anindita Bera post doc
dr Sagnik Chakraborty post doc
dr Sagnik Chakraborty WFAiIS 462  (3311) sagnik@umk.pl
prof. dr hab. Dariusz Chruściński WFAiIS 459  (3245) darch@fizyka.umk.pl
dr Arpan Das post doc
dr hab. Jacek Jurkowski WFAiIS 457  (3232) jacekj@fizyka.umk.pl
dr Miłosz Michalski WFAiIS 460  (3236) milosz@fizyka.umk.pl
dr hab. Gniewomir Sarbicki WFAiIS 457  (3232) gniewko@fizyka.umk.pl
dr Katarzyna Siudzińska WFAiIS 462  (3311) kasias@umk.pl

Zespół „Neuroinformatyka i sztuczna inteligencja”:

Kierownik zespołu: prof. dr hab. Włodzisław Duch

Pracownik
Budynek Pokój (telefon) e-mail
prof. dr hab. Andrzej Cichocki andrzej.cichocki@is.umk.pl
prof. dr hab. Włodzisław Duch WFAiIS 581 (3267) duch@umk.pl
dr Karolina Finc ICNT A.1.22 finc@umk.pl
dr Marek Grochowski WFAiIS 584 (3294) grochu@is.umk.pl
dr hab. Jacek Matulewski WFAiIS 477a (3329) jacekmatulewski@umk.pl
dr Tomasz Piotrowski WFAiIS 585 (3294) tpiotrowski@is.umk.pl
mgr Kamil Bonna ICNT / WFAiIS A.1.22 bonna@doktorant.umk.pl
mgr Michał Komorowski WFAiIS michak@doktorant.umk.pl
mgr Jan Nikadon WFAiIS
mgr Ewa Ratajczak ICNT / WFAiIS A1.12 / 571 ewka@umk.pl
dr Krzysztof Rykaczewski WMiI F405 mozgun@mat.umk.pl