Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Uniwersyteckie Centrum Doskonałości „Dynamika, analiza matematyczna i sztuczna inteligencja”

Kontaktul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
e-mail: damsi@umk.pl

Nagrody Rektora dla pracowników naukowych

Zdjęcie ilustracyjne

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał nagrody pracownikom naukowym za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Wyróżnienia zostały wręczone przez JM Rektora UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyna 24 czerwca podczas uroczystości w Auli UMK. Rektor wyróżnił 348 pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni (wyróżnionych indywidualnie i zespołowo). Nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia pracownikom dydaktycznym i badawczym przyznano jak co roku za działalność naukową, dydaktyczną, organizacyjną i artystyczną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również członkowie Centrum Doskonałości „Dynamika, analiza matematyczna i sztuczna inteligencja”. Dr Łukasz Mikulski otrzymał nagrodę indywidualną II stopnia za osiągnięcia w działalności naukowej. Natomiast zespół w składzie prof. dr hab Mariusz Lemańczyk, prof. dr hab Stanisław Kasjan, dr hab. Joanna Kułaga-Przymus, prof UMK otrzymał nagrodę zespołową za osiągnięcia w działalności naukowej.

Pełna lista nagrodzonych

pozostałe wiadomości